search
Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Через суттєві коливання курсу валют, деякі ціни можуть бути не актуальні, прохання уточнювати ціни у наших менеджерів.

Серія Easy9 кат.В

 

Серія iС60H кат. B

*Серія Easy9 кат.В - добре розроблена бюджетна серія від Шнайдер електрик, чудова лінійка побутових автоматів, за прийнятними ценам.Данная категорія містить автоматичні вимикачі від 6 до 63А, в 1,2,3 та 4 модульному виконанні.Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального призначення.                                                                                            

Серія Easy9 кат.C

 

Серія iС60H кат. B

*Серія Easy9 кат.В - добре розроблена бюджетна серія від Шнайдер електрик, чудова лінійка побутових автоматів, за прийнятними ценам.Данная категорія містить автоматичні вимикачі від 6 до 63А, в 1,2,3 та 4 модульному виконанні. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В.)                                                                                            

Серія "Домовой"

 

 vyr 6651ba63 3p 200x200

*Серія Schneider (Домовой) - серія модульного електрообладнання, що вироблена французькою компанією Schneider Electric, і є адаптована для України. Пристрої серії «Домовой» встановлюються в житлових приміщеннях, призначені для використання в електромережах житлових будинків, офісів та котеджів.  

 

 

Серія "Серія iK60 кат.B"

 

Серія "Серія iK60 кат.B"

*Серія Schneider iK60N категорії B - базова лінійка 6 кА автоматів марки Acti 9 від Шнайдер Електрик , для промислового та побутового використання, включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 1A до 63А.Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального призначення. Серія автоматів IK60N не підтримує додаткові аксесуари.

                                                                                                                                                                                                           

Серія "Серія iK60 кат.C"

 

Серія "Серія iK60 кат.C"

*Серія Schneider iK60N категорії C - базова лінійка 6 кА автоматів марки Acti 9 від Шнайдер Електрик , для промислового та побутового використання, включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 1A до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В).Серія автоматів IK60N не підтримує додаткові аксесуари.

 

Серія "iС60N кат. B"

 

Серія "iС60N кат. B"

*Серія Schneider iС60N категорії B - автоматичні вимикачі iC60N серії Acti9 від "Schneider Electric", відмінно продуманий промисловий вимикач відключаючої здатністю 6кА, включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 1A до 63А з широким асортиментом додаткових пристроїв. В автоматах iC60N Шнайдер Електрик використовує свою унікальну концепцію VisiSafe, яка гарантує повну безпеку процесу техобслуговування.Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального (побутового призначення).

Серія iС60N кат. С

 

Серія iС60N кат. С

*Серія Schneider iС60N категорії С - автоматичні вимикачі iC60N серії Acti9 від "Schneider Electric", відмінно продуманий промисловий вимикач відключаючої здатністю 6кА, включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 0.5A до 63А з широким асортиментом додаткових пристроїв. В автоматах iC60N Шнайдер Електрик використовує свою унікальну концепцію VisiSafe, яка гарантує повну безпеку процесу техобслуговування.Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В).

Серія iС60N кат. D

 

Серія iС60N кат. D

*Серія Schneider iС60N категорії D - автоматичні вимикачі iC60N серії Acti9 від "Schneider Electric", відмінно продуманий промисловий вимикач відключаючої здатністю 6кА, включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 1A до 63А з широким асортиментом додаткових пристроїв. В автоматах iC60N Шнайдер Електрик використовує свою унікальну концепцію VisiSafe, яка гарантує повну безпеку процесу техобслуговування. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу D служать для використовуються в мережах з активно-індуктивним навантаженням, а також для захисту електродвигунів з великими пусковими струмами..                                                                                                                             

Серія iС60H кат. B

 

Серія iС60H кат. B

*Серія Schneider iС60H категорії B - автоматичні вимикачі iC60H серії Acti9 від "Schneider Electric", високоякісний вимикач від європейського виробника відключаючої здатністю 10кА, з широким асортиментом додаткових пристроїв. В автоматах iC60N Шнайдер Електрик використовує свою унікальну концепцію VisiSafe, яка гарантує повну безпеку процесу техобслуговування.Серія включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 6A до 63А з широким асортиментом додаткових пристроїв. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального (побутового призначення).                                                                                            

Серія  iС60H кат. С

 

Серія  iС60H кат. С

*Серія Schneider iС60H категорії С - автоматичні вимикачі iC60H серії Acti9 від "Schneider Electric", високоякісний вимикач від європейського виробника відключаючої здатністю 10кА, з широким асортиментом додаткових пристроїв. В автоматах iC60N Шнайдер Електрик використовує свою унікальну концепцію VisiSafe, яка гарантує повну безпеку процесу техобслуговування.Серія включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 0.5A до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В.)

Серія iС60H кат. D

 

Серія  iС60H кат. D

*Серія Schneider iС60H категорії D - автоматичні вимикачі iC60H серії Acti9 від "Schneider Electric", високоякісний вимикач від європейського виробника відключаючої здатністю 10кА, з широким асортиментом додаткових пристроїв. В автоматах iC60N Шнайдер Електрик використовує свою унікальну концепцію VisiSafe, яка гарантує повну безпеку процесу техобслуговування.Серія включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 0.5A до 63А.Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу D служать для використовуються в мережах з активно-індуктивним навантаженням, а також для захисту електродвигунів з великими пусковими струмами.

Серія iС60L кат. B

 

Серія  iС60L кат. B

*Серія Schneider iС60L категорії B - автоматичні вимикачі IC60L серії Acti9 від "Schneider Electric", промисловий вимикач підвищеної відключаючої здатністю 15кА, з широким асортиментом додаткових пристроїв. В автоматах IC60L Шнайдер Електрик використовує свою унікальну концепцію VisiSafe, яка гарантує повну безпеку процесу техобслуговування.Серія включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 6A до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу В служать для освітлювальних мереж та загального (побутового призначення).

 

Серія iС60L кат. C

 

Серія  iС60L кат. C

*Серія Schneider iС60L категорії C - автоматичні вимикачі IC60L серії Acti9 від "Schneider Electric", промисловий вимикач підвищеної відключаючої здатністю 15кА, з широким асортиментом додаткових пристроїв. В автоматах IC60L Шнайдер Електрик використовує свою унікальну концепцію VisiSafe, яка гарантує повну безпеку процесу техобслуговування.Серія включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 0.5A до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу C служать для розмикання освітлювальних мереж і установок з помірними пусковими струмами (двигуни і трансформатори). Перевантажувальна здатність магнітного розмикачі вдвічі вище, ніж у вимикачів типу В.)

Серія iС60L кат. Z

 

Серія  iС60L кат. Z

*Серія Schneider iС60L категорії Z - автоматичні вимикачі IC60L серії Acti9 від "Schneider Electric", промисловий вимикач підвищеної відключаючої здатністю 15кА, з широким асортиментом додаткових пристроїв. В автоматах IC60L Шнайдер Електрик використовує свою унікальну концепцію VisiSafe, яка гарантує повну безпеку процесу техобслуговування.Серія включає в себе 1,2,3,4 фазні автомати, на струми від 1A до 63А. Автоматичні вимикачі з характеристикою відключення типу Z, забезпечують захист кіл правління та кіл, що живлять електронне обладнання чутливе до струмів перевантаження та струмів короткого замикання.                                                                                                                                                                        

Серія C120N (B,C,D)

 

Серія  C120N (B,C,D)

*Серія Schneider C120N (B,C,D) - автоматичні вимикачі C120N серії Acti9 від "Schneider Electric",це серія промислових вимикачів на 63-125А відключаючої здатністю 10кА, категорій з широким асортиментом додаткових пристроїв. Ці автомати відповідають вимогам декількох стандартів і поєднують в собі як функції захисту від струмів короткого замикання, так і захист від перевантаження..

Серія C120H (B,C,D)

 

Серія  C120H (B,C,D)

*Серія Schneider C120H (B,C,D) - автоматичні вимикачі C120H серії Acti9 від "Schneider Electric",це серія промислових вимикачів на 63-125А відключаючої здатністю 15кА, категорій з широким асортиментом додаткових пристроїв. Ці автомати відповідають вимогам декількох стандартів і поєднують в собі як функції захисту від струмів короткого замикання, так і захист від перевантаження.

Серія NG125N (B,C,D)

 

Серія  NG125N (B,C,D)

*Серія Schneider NG125N (B,C,D) - автоматичні вимикачі NG125N серії Acti9 від "Schneider Electric",це серія промислових вимикачів на 10-125А відключаючої здатністю 25кА, з широким асортиментом додаткових пристроїв. Застосовуються для комутації та захисту електричних мереж від перевантажень і коротких замикань в будівлях та на виробництві.

Серія NG125H категорії С

 

Серія  NG125H кат. С

*Серія Schneider NG125H категорії С - автоматичні вимикачі NG125H серії Acti9 від "Schneider Electric",це серія промислових вимикачів на 10-125А відключаючої здатністю 36кА, з широким асортиментом додаткових пристроїв. Застосовуються для комутації та захисту електричних мереж від перевантажень і коротких замикань в будівлях та на виробництві.

Серія NG125L (B,C,D)

 

Серія  NG125L (B,C,D)

*Серія Schneider NG125L (B,C,D) - автоматичні вимикачі NG125L серії Acti9 від "Schneider Electric",це серія промислових вимикачів на 10-125А відключаючої здатністю 50кА, з широким асортиментом додаткових пристроїв. Застосовуються для комутації та захисту електричних мереж від перевантажень і коротких замикань в будівлях та на виробництві.

Серія C60H-DC

 

Автоматичні вимикачі Schneider Electric серії Acti9 C60H-DC

*Серія Schneider C60H-DC - автоматичні вимикачі C60H-DC серії Acti9 від "Schneider Electric", промисловий вимикач постійного струму (0.5А-63А) робочою напругою від 12 до 500В, з широким асортиментом додаткових пристроїв.                                                                                                                                                                                                          

Aксесуари iC60

 

 vyr 7590A9A27006

*Aксесуари Schneider iC60 - Schneider Electric пропонує величезний вибір додаткових пристроїв для серії IC60 обладнання від Acti9, допоміжні контакти, расцепители, безліч монтажних аксесуарів, дозволять досягти максимально вдалого вирішення вашого технічного завдання..

Aксесуари NG125

 

 vyr 762819067 8 9

*Aксесуари Schneider NG125 - Schneider Electric пропонує величезний вибір додаткових пристроїв для серії NG125 обладнання від Acti9, допоміжні контакти, расцепители, безліч монтажних аксесуарів, дозволять досягти максимально вдалого вирішення вашого технічного завдання.

Аксесуари C120

 

Аксусуари для автоматичних вимикачів Schneider Electric

*Аксесуари Schneider C120 - Schneider Electric пропонує величезний вибір додаткових пристроїв для серії C120 обладнання від Acti9, допоміжні контакти, расцепители, безліч монтажних аксесуарів, дозволять досягти максимально вдалого вирішення вашого технічного завдання.

Кошик

 x 
Кошик порожній

Ми в мережах

google vk fb1

LED

Адреса: м. Львів

Вул. Мішуги 13   

890-61-47 (095)

325-12-01(067)

Детальніше

 

. каталог сайтів Львівський каталог сайтів Украина-Сегодня: Каталог сайтов