search
Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Через суттєві коливання курсу валют, деякі ціни можуть бути не актуальні, прохання уточнювати ціни у наших менеджерів.

Диференційні автомати DS200M тип АС категорії B

 

ф

*Диференційні автомати DS200M тип АС категорії B - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Диференційні автомати DS200M тип AС категорії С

 

ф

*Диференційні автомати DS200M тип AС категорії С - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Диференційні автомати DS200M тип A категорії С

 

ф

*Диференційні автомати DS200M тип A категорії С - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Диференційні автомати DS200M тип A категорії B

 

ф

*Диференційні автомати DS200M тип A категорії B - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Диференційні автомати DS200 тип AC категорії В

 

ф

*Диференційні автомати DS200 тип AC категорії В - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Диференційні автомати DS200 тип AC категорії C

 

ф

*Диференційні автомати DS200 тип AC категорії C - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Диференційні автомати DS200 тип A категорії В

 

ф

*Диференційні автомати DS200 тип A категорії В - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Диференційні автомати DS200 тип A категорії C

 

ф

*Диференційні автомати DS200 тип A категорії C - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Диференційні реле FH200 AC (6кА)

 

225

*Диференційні реле FH200 AC (6кА) - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Диференційні реле F200 А (селективні)

 

ABB диференційні реле

*Диференційні реле F200 А (селективні) - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Диференційні реле F200 AP-R тип А

 

ABB диференційні реле

*Диференційні реле F200 AP-R тип А - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Диференційні реле F200 AC(10kA)

 

ABB диференційні реле

*Диференційні реле F200 AC(10kA) - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Диференційні реле F200 A (10kA)

 

ABB диференційні реле

*Диференційні реле F200 A (10kA) - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Блоки диференційні DDA200 AP-R тип А

 

ABB Деференційні блоки

*Блоки диференційні DDA200 AP-R тип А - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Блоки диференційні DDA200 AE тип А

 

ABB Деференційні блоки

*Блоки диференційні DDA200 AP-R тип А - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Блоки диференціальні DDA200 AC

 

ABB Деференційні блоки

*Блоки диференціальні DDA200 AC - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Блоки диференційні DDA200 A S (селективний)

 

ABB Деференційні блоки

*Блоки диференційні DDA200 A S (селективний) - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Блоки диференційні DDA200 A

 

ABB Деференційні блоки

*Блоки диференційні DDA200 A - Термомагнітні пристрої диференціального струму з захистом від надструмів ABB (інакше - диференціальні автоматичні вимикачі ABB, АВДТ) відносяться до категорії низковольтних модульних пристроїв, що вмонтовуються на DIN-рейку. За принципом своєї дії дифавтомати ABB поєднують в собі функції автоматичних вимикачів (захист від надструмів) і функції ПЗВ (захист від струмів замикання на землю). Функція захисту від струмів замикання на землю, коротких замикань, перевантажень мережі здійснюється за допомогою розчеплення контактів, тобто, перериванням електричного кола. Область застосування дифавтомати ABB охоплює будівлі житлового фонду, комерційного, громадського, адміністративного та промислового призначення, також АВДТ з успіхом застосовуються в тимчасових розподільних щитах, встановлюються в гаражах, павільйонах, приватних будинках тощо.

Кошик

 x 
Кошик порожній

Ми в мережах

google vk fb1

LED

Адреса: м. Львів

Вул. Мішуги 13   

890-61-47 (095)

325-12-01(067)

Детальніше

 

. каталог сайтів Львівський каталог сайтів Украина-Сегодня: Каталог сайтов